Koxp,Koxp 1828,1828 koxp,PatronusKoxp 1828,Patronus Koxp 1828,Knight Online , ChaosKoxp - 1828 Koxp indir Exp Bug Dupe Knight Online Koxp Kosp Koxp,1828 ...
 
AnasayfaTakvimGiriş yapKayıt Ol

Paylaş | 
 

 Microsoft Office 2007 Orjinal FuLL Sürüm

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
4evermage
ShadowKnight
ShadowKnight
avatar

National Point : 199
Leader Point : 21801
Mesaj Sayısı : 139
Nerden : istanbul
Kayıt tarihi : 25/08/09

MesajKonu: Microsoft Office 2007 Orjinal FuLL Sürüm   Perş. Ağus. 27, 2009 12:11 pm

Office Paketi içindeki Programlar :Download


[/B]

Part1

Part2

]Part3

Part4

Part5

Part6


Ürün Anahtarini dosyanin icine ekledim.

Office 2007 yi Cd ye Yakarak Veya Daemon tools tarzi Sanal Driver olusturucu Programlar kurarak Bilgisayariniza Yükleyebilirsiniz.

Bu Vermis oldugum ingilizcedir.Türkçe Dil Paketi çiktigi anda Bu konuya Eklenicektir. Baska Dil Paketlerini isteyen Varsa Ekliyebiliriz.

Simdiden Hepinize Kolay Gelsin..


Daha Fazlasini Merak edenler için Üretici Firma Microsoft un Açiklamasi;


Daha iyi bir kurum için yeni bir yol

2007 Microsoft Office sistemi, sizin ve çalışanlarınızın iş yapma yöntemlerini düzenlemeye yardımcı olabilecek eksiksiz bir masaüstü ve sunucu yazılımı takımıdır. En son sürümde, kişisel üretkenliği artırmaya, insanların birlikte çalışma biçimlerini basitleştirmeye, süreçleri ve kurumsal içerik yönetimini düzenlemeye ve kuruluşunuz çapında iş anlayışının kalitesini artırmaya yardımcı olacak dikkat çekici yeni yetenekler sunulur.

2007 Microsoft Office sistemiyle şunları yapabilirsiniz:

* Bireysel üretkenliği artırabilir ve işletmede elde edilen sonuçlarda kişisel etkiyi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.
* Zaman ve yerden bağımsız olarak birlikte çalışmayı basitleştirebilirsiniz.
* Günlük iş süreçlerini ve kurumsal içerik yönetimini düzenleyebilirsiniz.
* Kuruluşunuz çapında iş anlayışını yaygınlaştırabilir ve kalitesini artırabilirsiniz.


Bireysel üretkenliği artırma ve işletmede elde edilen sonuçlar üzerinde kişisel etkiyi en üst düzeye çıkarma

Dağınık masaüstü bilgisayarları, birçok görev ve zamanınızla çakışan talepler sizin ve çalışanlarınızın daha verimli çalışmasını güçleştirir. Kişisel verimlilik engellendiğinde ise iş performansı da engellenmiş olur. 2007 Microsoft Office sistemi çalışma alanlarını düzenler, kişisel üretkenliği artırmaya ve işletmede elde edilen sonuçları geliştirmeye yardımcı olacak çok sayıda yenilikçi özellik sunar. Bu özellikler şunlardır:

* Düzenli bir kullanıcı arabirimi, belirli senaryolar ve nesneler çevresinde düzenlenmiş Komut Sekmeleri, Office 2007'nin herhangi bir yerinden tek bir tıklatmayla komutlara erişim sağlayan Hızlı Erişim Araç Çubuğu ve biçimlendirme veya düzenleme değişikliğini yapmadan önce bunun nasıl görüneceğine bakmak için kullanabileceğiniz yeni Canlı Önizleme özelliği gibi özellikler aracılığıyla görevlerin yerine getirilmesini hızlandırır.
* SmartArt Grafiklerindeki zengin grafik koleksiyonu ve yaratıcı efektlerle güçlü, profesyonel görünümlü belgeleri daha hızlı ve daha kolay oluşturursunuz. Microsoft Office Word 2007, Office Excel 2007 ve Office PowerPoint 2007'deki yeni Belge Denetleyicisi özelliği, belgedeki istenmeyen açıklamaları, kişisel kimliği ortaya koyabilecek bilgileri, gizli metinleri ve diğer bilgileri bulmanıza ve kaldırmanıza yardımcı olur.
* Outlook 2007'de zamanınız ve görevleriniz için öncelikleri daha verimli bir şekilde belirlersiniz. Yeni Yapılacaklar Çubuğu, izlenmek üzere bayrak eklenen e-posta ilerileri, yaklaşan randevular, Office OneNote 2007, Office Project 2007 ve Windows SharePoint Services Web sitelerindeki görevler de içinde olmak üzere günlük önceliklerinizi içeren birleştirilmiş bir görünüm oluşturur.
* Outlook 2007'de ekler de içinde olmak üzere arama yapmanıza olanak tanıyan Anlık Arama özelliğiyle bilgileri daha çabuk bulursunuz. Ayrıca, tarih, kimden, Renk Kategorileri, posta önem derecesi ve daha birçok ölçüt için sorgulama olanağınız da vardır. OneNote 2007'deki optik karakter tanıma özelliği, el yazısı notlar, resimlerdeki metinler, ses ve görüntü kayıtlarında söylenen sözler için arama yapmanızı sağlar.


Zaman veya yerden bağımsız olarak birlikte çalışmayı basitleştirme

Günümüzün kuruluşlarında uzaktaki çalışanlar, uydu ofisler ve uluslararası ortaklar ve müşterilerle iletişim kurmak ve birlikte çalışmak için daha etkili yollara gerek duyulur. Sanal sunular, toplantılar ve işbirliği oturumları birbirinden uzaktaki kişilerin bağlantı kurmasına olanak tanısa da, bugüne kadar bu iletişim modları yüz yüze yapılan toplantıların yerine geçmekte yetersiz kalıyordu. 2007 Microsoft Office sisteminin gerçek zamanlı işbirliği özellikleriyle, çalışanlarınız ve ekipleriniz coğrafi sınırlar ve saat dilimleri arasında daha kolay ve verimli bir şekilde birlikte çalışabilir.

2007 Microsoft Office sistemiyle şunları yapabilirsiniz:

* Microsoft Office SharePoint Server 2007'deki Bilgi Ağı aracılığıyla arama yaparak, kuruluşunuzda istediğiniz becerilere ve bilgiye sahip kişilerle hemen bağlantı kurarsınız. Bilgi Ağı'yla, kişiler ve şirketler arasındaki iş ilişkilerini de görebilirsiniz ve bu bilgi daha etkili bir ağ oluşturma olanağı sağlar.
* Office SharePoint Server 2007'deki Sitem aracılığıyla ortak ilgi alanları olan iş arkadaşlarını belirlersiniz. Sosyal Ağ Web Bölümleri, daha uygun arama sonuçları oluşturmak için kişinin kuruluşu, içinde bulunduğu topluluklar ve elektronik iletişimi hakkındaki bilgileri kullanır.
* Microsoft Office Groove 2007'yi kullanarak daha küçük gruplarla daha verimli bir şekilde birlikte çalışırsınız.
* Birlikte dağıtılan Office Groove 2007 ve Office SharePoint Server 2007, ekiplerin ve kuruluşların birlikte çalışmasına ve bilgi paylaşmasına yardımcı olacak tümleşik bir işbirliği ortamı sağlar.
* Office Project Server 2007'yle projeleri başından sonuna kadar verimli bir şekilde yönetim. Daha saydam bir zamanlama, gelişmiş karar alma mekanizması ve zaman çizelgesi araçları yöneticilerin proje performansını planlamasına, izlemesine ve ölçmesine yardımcı olur.
* Office Excel 2007 elektronik tablolarını sunucuya kaydedin ve bir yandan belge yönetim ve denetim araçlarıyla bunları sıkı bir şekilde denetlerken öte yandan da HTML yoluyla Web üzerinden paylaşın.
* Artık Windows SharePoint Services'ta gelişmiş bir destek sağlanan Wiki ve Web günlükleriyle topluluğun bilgilerini kolayca yakalayın, arşivleyin ve yeniden kullanın. Yeni 2007 Microsoft Office sistemiyle, siz ve çevrenizdekiler artık resimler, zengin biçimlendirme, yazım denetleyicisi ve daha birçok özellikle eksiksiz Web günlüğü gönderileri oluşturmak için bildik Office Word 2007 arabirimini kullanabilirsiniz. Ardından, gönderileri birçok yaygın kullanılan Web günlüğü hizmetinde hızla yayımlayabilirsiniz.


Günlük iş süreçlerini ve kurumsal içerik yönetimini düzenleyebilirsiniz

El ile gerçekleştirilen veya fazladan yapılan görevler günlük iş süreçlerini önemli ölçüde yavaşlatır. Aynı zamanda, uyumluluk ve güvenliğe yönelik giderek artan talepleri karşılamaya çalışan kuruluşlar, kurumsal içerik yönetiminin dayattığı dev görevlerin altında ezilirler. Yeni Office sistemi, görevleri otomatikleştirerek ve kurumsal içeriği oluşturma, yönetme ve depolamaya yönelik tüm işlemleri kapsayan yetenekler sunarak süreçleri düzenlemenize yardımcı olur.

* Sizin ve uç kullanıcılarınızın içeriğe hangi iş akışının uygulanacağına karar vermenizi kolaylaştırmak amacıyla hazır şablonlar içeren Office SharePoint Server 2007'nin iş akışını gözden geçirme ve onaylama yeteneklerinden yararlanarak iş akışınızı otomatikleştirin. Tam bir iş akışı geçmişi, sizin ve BT yöneticilerinizin geçmiş ve gelecek iş akışı adımlarını eşlemenize olanak sağlar.
* Microsoft Office InfoPath formlarını Web tabanlı formlara dönüştürme yeteneği sağlayan InfoPath Forms Services adlı yeni sunucu tabanlı form özelliğiyle form tabanlı süreçlerinizi düzenleyin.
* Kurumsal ölçekte havuzlar, öğe başına güvenlik ve tümleşik bilgi hakları yönetim korumaları gibi yeni özelliklerle ve belge işleme için düzenlenmiş iş akışlarıyla belgelerinizi daha verimli bir şekilde yönetin. Yeni Belge Bilgileri Panosu ve Belge Eylem Çubuğu size içerik yönetim yeteneğini doğrudan Office Word 2007 belgelerinin içinde tümleştirme yeteneği sağlar.
* Alıkoyma ve denetleme ilkeleri, saklama davranışı ve yasal hükümler üzerinde gelişmiş bir denetim elde edin. Yeni Office sistemi, gelişmiş ilke ve denetlemeyi, kayıt havuzuna doğrudan yüklemeyi ve daha zengin e-posta yönetim seçeneklerini destekler.


Kuruluşunuz çapında iş anlayışını yaygınlaştırabilir ve kalitesini artırabilirsiniz

Kuruluşlarda birbirinden farklı veri kaynakları, çalışanların ve ambarların fiziksel uzaklığı çoğunlukla kör noktaların ortaya çıkmasına neden olabilir ve bu da kişilerin akıllı kararlar almak için gerek duydukları bilgileri bulmalarını zorlaştırır. Yeni Office sistemiyle, kuruluşunuzun her yanındaki kişiler bilgiye daha hızlı ve kolay erişebilirler.

* Office SharePoint Server 2007, dinamik önemli performans göstergelerini (KPI'ler), Office Excel 2007 çalışma kitaplarını ve Microsoft SQL Server™️ Reporting Services raporlarını bir araya getiren zengin karar destek panolarının oluşturulmasını kolaylaştırır.
* Office SharePoint Server 2007'nin içindeki İçerik Yönetim Sunucusu aracılığıyla daha zengin Web içeriği oluşturun. Bu yeni işlevsellik, ister Web ister belge tabanlı olsun her türlü içerik için zengin, yerinde yazma yeteneği sağlayan birleşik bir SharePoint altyapısı üzerinde Web içeriği yönetimini geliştirmenize olanak tanır.
* Microsoft Office Project Portfolio Server 2007 aracılığıyla iş stratejinize en uygun projeleri belirleyin, seçin ve yönetin. Bu yeni uygulama, çeşitli analitik araçlar kullanarak örnek çalışmalar ve iş akışı yönelimli süreçler hazırlamanıza yardımcı olur.
* Office SharePoint Server 2007'de Office PowerPoint 2007 Slayt Kitaplıklarıyla slaytları kolayca depolayın ve paylaşın. Kullanıcılar SharePoint'te slaytları ve bunlarla ilgili bilgileri güncelleştirebilir ve eşitleyebilir.
* Belgelerin ötesine geçin ve Office SharePoint Server 2007'nin iş arkadaşları ve ortaklarla birlikte saklanan ve bunların yanı sıra tüm kuruluşun SharePoint sitelerinde, iş süreci sistemleri ve raporlarında bulunan bilgileri dizine almanızı ve sergilemenizi sağlayan yeni arama yetenekleri aracılığıyla gerek duyduğunuz bilgileri bulun.
* Office Excel 2007'nin güçlü bilgi çözümleme araçları sizin ve çalışanlarınızın Excel verilerinin yorumunu hızla ve doğru bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Yeni veri görselleştirme yetenekleri, PivotTable®️ ve PivotChart®️ görünümleri ve kurumsal verilere formül tabanlı erişim, karar destek sürecini elektronik tablolarla bütünleştirmenize yardımcı olur.


2007 Microsoft Office sistemi bileşenleri

Takımlar

Microsoft Office Basic 2007
Microsoft Office Home and Student 2007
Microsoft Office Standard 2007
Microsoft Office Small Business Edition 2007
Microsoft Office Professional 2007
Microsoft Office Professional Plus 2007
Microsoft Office Enterprise 2007

Programlar

Microsoft Office Access 2007
Microsoft Office Communicator 2007
Microsoft Office Excel 2007
Microsoft Office Groove 2007
Microsoft Office InfoPath 2007
Microsoft Office OneNote 2007
Microsoft Office Outlook 2007
Microsoft Office Outlook 2007 Business Contact Manager
Microsoft Office PowerPoint 2007
Microsoft Office Project Standard 2007
Microsoft Office Publisher 2007
Microsoft Office SharePoint Designer 2007
Microsoft Office Visio 2007
Microsoft Office Word 2007

Sunucular

Microsoft Office Forms Server 2007
Microsoft Office Groove Server 2007
Microsoft Office Project Portfolio Server 2007
Microsoft Office Project Server 2007
Microsoft Office SharePoint Server 2007

Hizmetler

Microsoft Office Groove Enterprise Services

Çözümleri

Microsoft Karar Destek Çözümleri

Microsoft Office Kurumsal Proje Yönetimi (EPM) Çözümü

Teknolojiler

Microsoft Windows SharePoint Services Teknolojisi
Tamamlayıcı Microsoft Ürünleri ve Teknolojileri

Microsoft Windows Server 2003
Microsoft Exchange Server 2007
Moderatöre Bildir Logged

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Microsoft Office 2007 Orjinal FuLL Sürüm
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BİTİRİM İKİLİ 1 FULL İZLE

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Koxp 1828,PatronusKoxp 1828,Patronus Koxp 1828,Rmy Koxp 1828 ... :: Private Serverler :: Pvp Server Dosya Paylaşımı-
Buraya geçin: